KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14299083
nr 1429 9083
Akvarell
Kina. Akvarell, bildmått: 49x32cm, yttermått inklusive ram: 61x43cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 november 2021
kl 20:57:46
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)